KONST / Litografier / Litografi 10112376
nr 1011 2376
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, Emil Johanson-Thor (1889-1958), gårdsmotiv, signerad, -37, motivet: 35x45
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:10:36
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor